Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna

Biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna

Opublikowano: 02-10-2018

2 października 2018 r. odbyły się biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych reprezentowało 16 zawodników, którzy startowali w kategorii “rocznik 1999 i młodsi”.
Nasi reprezentanci uzyskali znakomite wyniki. Krystian Jaśkiewicz z klasy 2 Mm zajął 2 miejsce, ustępując jedynie zawodnikowi AZS Olsztyn. Trzecie miejsce zajął Jakub Kozacki z klasy 1Ea. Wysoko uplasowali się również Jakub Zuśka z klasy 2 Mm – 11 miejsce oraz Jakub Kolberg z klasy 2Ebs – 13 miejsce.
Opiekunem reprezentacji był Jerzy Piątczak.

 

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsmeolsztyn.pl

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider