Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Ćwiczenia laboratoryjne w Katedrze Elektrotechniki na UWM w Olsztynie

Ćwiczenia laboratoryjne w Katedrze Elektrotechniki na UWM w Olsztynie

Opublikowano: 18-12-2018

18 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 3EM odbyli zajęcia laboratoryjne z maszyn elektrycznych w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z budową i zasadą działania silników prądu stałego. Poznali możliwości regulacyjne tych silników oraz zasady ich sterowania. Dzięki nowoczesnemu stanowisku laboratoryjnemu zapoznali się z budową i sposobem podłączenia encodera inkrementalnego do miernika i silnika.
Opiekunami i prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsmeolsztyn.pl

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider