Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dzień Otwarty Polikliniki

Dzień Otwarty Polikliniki

Opublikowano: 22-04-2017

22 kwietnia 2017 r. uczniowie Zepołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych: Kacper Lamperski i Oskar Załuski z klasy 2Eb wraz z p. Wandą Piwońską aktywnie uczestniczyli w Dniu Otwartym olsztyńskiej Polikliniki. W ramach działań Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela uczniowie ZSM – E wzięli udział w blokach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży pt.: „Odwaga ratuje życie” i „Nie! – dla bicia”.

 

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content