Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » I Szkolny Konkurs Wiedzy Elektrotechnicznej „ELEKTRON”

I Szkolny Konkurs Wiedzy Elektrotechnicznej „ELEKTRON”

Opublikowano: 03-10-2018

3 października 2018 roku w Zespole Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie odbył się I Szkolny Konkurs Wiedzy Elektrotechnicznej „ELEKTRON” zorganizowany w ramach działań Zespołu Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych Elektrycznych. Pomysłodawczynią i organizatorem konkursu była Pani Hanna Niemira. Pomoc w przeprowadzeniu eliminacji w klasie 3EM – Pani Magdalena Staniszewska.
Konkurs adresowany był do uczniów klas trzecich Technikum Nr 3 kształcących się w zawodzie technik elektryk i miał formę zawodów indywidualnych polegających na rozwiązaniu testu z zakresu szeroko rozumianej elektrotechniki.
W konkursie wzięło udział dziesięciu uczniów z klasy 3Ea oraz dziesięciu uczniów z klasy 3EM.
Po ocenieniu zadań konkursowych wyłoniono następujących laureatów:

I miejsce – Złoty Dyplom : Arkadiusz Krawczyk – klasa 3EM;
II miejsce – Srebrny Dyplom : Kacper Sowiński – klasa 3Ea;
III miejsce (ex aequo) – Brązowy Dyplom : Patryk Gryczka – klasa 3Ea, Mateusz Franczyk – klasa 3Ea, Karol Spychalski – klasa 3Ea, Aleksander Chełstowski – klasa 3EM.

Laureaci konkursu otrzymali z rąk wicedyrektora Pana Tomasza Końskiego dyplomy i słodycze, pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców ZSM-E.
Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursowych zmaganiach z zakresu wiedzy zawodowej.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsmeolsztyn.pl

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider