Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » II Dzień Otwarty Szkoły

II Dzień Otwarty Szkoły

Opublikowano: 24-05-2019

24 maja 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się II Dzień Otwarty. Szkołę odwiedziła młodzież i rodzice z Gietrzwałdu, Lubomina, Olsztyna, Ostródy i Pasymia.

Odwiedzający zapoznali się z ofertą edukacyjną ZSM-E w Olsztynie na rok szkolny 2019/2020. Poznali specyfikę nauki w zawodach: technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik elektryk, technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń, ślusarz, operator obrabiarek skrawających, elektryk, elektromechanik.

Spotkali się również z pracodawcami – partnerami szkoły, firmami: Eltel Networks Energetyka S.A., Schwarte Group, EGGER i TYMBARK MSW.
Dzień Otwarty „Energetyka” przygotowali: Wiesław Stępniak, Andrzej Korzeń, Jacek Pikora, Ryszard Sobiech, Waldemar Kamiński i Piotr Konarzewski (nauczyciele), Michał Rydel, Bartłomiej Łukaszewski, Łukasz Gajocha, Bartosz Gaworski, Łukasz Duraj (uczniowie). Dokumentacja zdjęciowa – Patryk Ordoński. Pomoc w organizacji: Samorząd Uczniowski w osob

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://zsmeolsztyn.pl/galeria/dzien-otwarty-24-05-2019/

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content