Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » III Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

III Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

Opublikowano: 27-10-2018

27 października 2018 roku w Olsztynie odbył się III Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych reprezentowali: Jakub Kuczyński z klasy 4Ea i Jakub Zuśka z klasy 2Mm. Nasi zawodnicy nie zdobyli pucharów, ale mieli okazję zagrać z najlepszymi zawodnikami w województwie i zdobyć doświadczenie obserwując grę 300 wybitnych szachistów. Mamy nadzieję, że udział w turnieju będzie dla naszych uczniów impulsem do rozwijania swoich umiejętności w tej wspaniałej lecz również wymagającej grze. Opiekunem zawodników był pan Kazimierz Szymański.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsmeolsztyn.pl

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider