Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Kolejne spotkanie z pracodawcami za nami

Kolejne spotkanie z pracodawcami za nami

Opublikowano: 30-10-2018

30 października 2018r. odbyło się w Zespole Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie kolejne spotkanie z pracodawcami. Spotkanie zainaugurowało rok szkolny 2018/2019. Podczas spotkania dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk przedstawiła gościom informacje na temat inwestycji realizowanych na rzecz szkoły i stopnia ich realizacji. Następnie omówiła projektowane zmiany w kształceniu zawodowym, które pojawią się 1 września 2019r. Wicedyrektor szkoły Tomasz Koński oraz kierownik warsztatów Wiesław Stępniak podziękowali pracodawcom za wsparcie i pomoc w organizacji kształcenia zawodowego w Zespole Szkół w roku szkolnym 2017/2018, w szczególności za umożliwienie organizacji i przeprowadzenia na terenie zakładów egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach. Podczas spotkania był również czas na dyskusję i wymianę doświadczeń, pracodawcy przekazali swoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące współpracy szkoły z rynkiem pracy. Zaproszenie na spotkanie przyjęły następujące firmy i zakłady: ZH-U Zygmunt Żarna, PRONAD, ELTEL Energetyka S.A., ZUT UNIMASZ, ELEKTROSYSTEM, Energa Operator S.A. i TIGOMAG. W spotkaniu uczestniczył również przewodniczący Zespołu ds. Promocji Szkoły Piotr Konarzewski.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsmeolsztyn.pl

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider