Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Kontynuacja zajęć laboratoryjnych na UWM w Olsztynie

Kontynuacja zajęć laboratoryjnych na UWM w Olsztynie

Opublikowano: 27-11-2018

27 listopada 2018 r. uczniowie klasy 3EM odbyli zajęcia laboratoryjne z wykorzystaniem przekaźników swobodnie programowalnych w układach sterowania urządzeń elektrycznych w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z budową przekaźników swobodnie programowalnych w układach sterowania urządzeń elektrycznych. Poznali możliwości regulacyjne tych silników oraz zasady ich sterowania.

Opiekunami i prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsmeolsztyn.pl

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider