Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Mistrzostwa Olsztyna w piłce nożnej

Mistrzostwa Olsztyna w piłce nożnej

Opublikowano: 21-02-2019

21 lutego 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym nr 5 w Olsztynie odbył się turniej finałowy w piłce nożnej o Mistrzostwo Olsztyna. Reprezentanci Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w składzie: Damian Szalpuk, Dawid Langowski, Michał Malinowski, Adrian Ozimek, Przemysław Orzoł, Cezary Niksa, Jakub Bałdyga, Adrian Wółkiewicz, Marek Bartoszek, Radosław Bartoszek, Maciej Ziemak i Piotr Nąć zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Opiekun: Jerzy Piątczak

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider