Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Pożegnanie Pani Dyrektor ZSM-E w Olsztynie Ewy Kaliszuk

Pożegnanie Pani Dyrektor ZSM-E w Olsztynie Ewy Kaliszuk

Opublikowano: 21-02-2019

 

„Rzadko mamy wpływ na to, kto pojawia się w naszym życiu, ale czasami mamy szczęście”. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie takie szczęście miał, bo przez ostatnie 5 lat na jego czele stał wspaniały szef, wyjątkowy człowiek, osoba w pełni zaangażowana w budowę marki olsztyńskiego „Energetyka”.
21 lutego 2019 r. podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy Panią Dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie Ewę Kaliszuk. Było uroczyście, wesoło i – co nieuniknione – nostalgicznie. Podczas akademii obejrzeliśmy przygotowaną przez uczniów kl. 2Ebs prezentację. Po niej przyszedł czas na muzyczne dedykacje, gratulacje i podziękowania oraz kwiaty, które wręczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Filip Schmidt i Mateusz Grzeszczyk. Zgromadzeni nagrodzili swojego dyrektora owacją na stojąco.
Organizatorami uroczystości byli: Samorząd Uczniowski, klasa 2Ebs, pani Magdalena Kozłowska i pani Beata Bartoś.

Pora na słowa pożegnania… „w życiu piękne są tylko chwile”, ale całe szczęście, że są. Z całego serca dziękujemy: za trud, poświęcenie i wytrwałość. Za to, że zawsze mogliśmy liczyć na uśmiech, dobre słowa i wsparcie. Z wielkim żalem te słowa zapisujemy… Życzymy wszystkiego dobrego, sukcesów i wielu radosnych chwil. Prosimy, aby w Pani pamięci pozostało o nas dobre wspomnienie, by w sercu pozostało wiele miłych uczuć. Prosimy o nas nie zapominać. Z trudem to wykrztusić trzeba… żegnamy i życzymy owocnej pracy w innym miejscu. Niech Olsztyn wie, to co Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych wie od dawna, że zyskuje osobę pełną pasji i zaangażowania.
Wspaniałej Pani Dyrektor Ewie Kaliszuk –
Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.
(Patryk Ordoński, Piotr Konarzewski)

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/pozegnanie-pani-dyrektor-ewy-kaliszuk-21-02-2019/

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider