Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Projekt e-Twinningowy „We are Europe”

Projekt e-Twinningowy „We are Europe”

Opublikowano: 09-05-2019

9 maja 1950 r. Robert Schuman ogłosił deklarację, która zapoczątkowała proces integracji Europy. Na pamiątkę tego wydarzenia w tym dniu obchodzimy Dzień Europy. W związku z nim uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięli udział w kolejnym projekcie e-Twinningowym „We are Europe”, w którym wzięły m.in takie państwa jak: Malta, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Francja, Portugalia, Włochy, Grecja, Ukraina, Irlandia, Serbia, Chorwacja, Rumunia, Czechy i inne szkoły z Polski. Uczniowie oraz nauczyciele biorący udział w projekcie komunikowali się w języku angielskim. Głównym punktem była rozmowa o Europie i wysyłanie kartek pocztowych z pozdrowieniami do wybranych państw. Dziękujemy szkołom z Albanii i Francji za piękne pozdrowienia.
Koordynatorki: Katarzyna Winiarska, Anny Bontal i Małgorzata Bogudał

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content