Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Strzelanie – pomysł na ferie

Strzelanie – pomysł na ferie

Opublikowano: 07-02-2017

W czasie ferii zimowych – 26.01.2017 i 2.02.2017 – uczniowie ZSM-E w Olsztynie mieli możliwość udziału w zajęciach w strzelaniu z broni pneumatycznej, które odbywały się w strzelnicy LOK pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. O bezpieczeństwo na strzelnicy dbał licencjonowany instruktor strzelectwa sportowego oraz opiekun – pan Andrzej Kończyk, który pomagał zapoznać się z obsługą broni, zasadami oddawania strzałów oraz metodami pozwalającymi zwiększyć szansę na ich celność. Na stanowisku strzeleckim najlepiej radził sobie uczeń Paweł Elsenbach.
Udział w zajęciach strzeleckich był nie tylko pretekstem do pomysłowego, ciekawego sposobu spędzenia ferii, lecz również okazją do odnalezienia nowego hobby.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content