Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Szkolny konkurs „Wielcy polscy chemicy i ich odkrycia”

Szkolny konkurs „Wielcy polscy chemicy i ich odkrycia”

Opublikowano: 30-05-2019

30 maja 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie został rozstrzygnięty konkurs skierowany do uczniów klas pierwszych technikum i szkoły branżowej zatytułowany: „Wielcy polscy chemicy i ich odkrycia”.
Konkurs miał na celu wspieranie postaw patriotycznych młodego pokolenia, kształtowanie poczucia świadomości narodowej oraz promowanie wartości wiedzy chemicznej w wymiarze osobowym i społecznym.
Prace w dowolnej formie (np. plakatu, prezentacji multimedialnej, portfolio) dotyczyły polskich chemików: Marii Curie-Skłodowskiej, Karola Olszewskiego, Zygmunta Wróblewskiego, Ignacego Mościckiego, Jędrzeja Śniadeckiego, Ignacego Łukasiewicza, Kazimierza Funka, Wiktora Kemuli i Wojciecha Świętosławskiego.
Wyróżnione zostały prace uczniów ze szkoły branżowej: z klasy 1elm – Dominika Kaczmarczyka i Remigiusza Sieruty oraz z klasy 1obs – Aleksandry Iwon, Dawida Ulewicza, Łukasza Emilianowicza i Damiana Greifa.

Organizator konkursu: Elżbieta Świerkocka

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content