Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Warsztaty „Programować każdy może”

Warsztaty „Programować każdy może”

Opublikowano: 05-04-2019

5 kwietnia 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie: Kacper Oleszczak, Filip Schmidt, Michał Rydel, Michał Kuck i Patryk Ordoński wzięli udział w warsztatach „Programować każdy może”. Celem warsztatów było praktyczne przedstawienie programowania, jako procesu wspomagającego rozwiązywanie problemów i myślenia algorytmicznego w nauce każdego przedmiotu. Uczniowie zapoznali się z podstawowymi elementami nauki programowania z wykorzystaniem komputera i narzędzi online. Warsztaty odbywały się podczas Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Zawodowego.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider