Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Współpraca z Fundacją “Przyszłość dla Dzieci”.

Współpraca z Fundacją “Przyszłość dla Dzieci”.

Opublikowano: 17-12-2018

3 i 17 grudnia 2018 roku grupa wolontariuszy – uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odwiedziła siedzibę Fundacji Przyszłość dla Dzieci, aby przygotować świąteczne paczki dla podopiecznych Fundacji.
Pomocnikami świętego Mikołaja byli: Cezary Radtke, Damian Petrykowski, Radek Kopeć, Krzysztof Lobert, Jakub Rudziński, Filip Schmidt, Patryk Ordoński, Mateusz Grzeszczyk, Konrad Kopczyński, Julia Borchert, Michał Stawski, Dominik Fedor, Bartłomiej Łukaszewski, Dawid Drzewiński.

Opiekun: Anna Niska.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsmeolsztyn.pl

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider