Jesteś tutaj: Strona główna » Pracownicy » Nauczyciele

 

Nauczyciele

 

Andruszkiewicz-Ładna Izabella przedmioty zawodowe mechaniczne, informatyka


Bareja Katarzyna informatyka, rysunek techniczny


Bartoś Beata historia, wiedza o społeczeństwie


Bogudał Małgorzata język angielski, kultura


Bontal Anna język angielski


Budzianowska Ewa przedmioty zawodowe elektryczne


Chamerska Katarzyna język niemiecki


Czaprowski Krzysztof praktyczna nauka zawodu


Dawidczyk Regina geografia, bibliotekarz


Gajewski Andrzej przedmioty zawodowe mechaniczne


Idziaszek Konrad geografia


Kamiński Waldemar praktyczna nauka zawodu


Konarzewski Piotr język polski


Kończyk Andrzej przedmioty zawodowe elektryczne i mechaniczne


Koński Tomasz przedmioty zawodowe elektryczne


Korzeń Roman praktyczna nauka zawodu


Kozłowska Magdalena religia


Kukowski Mirosław praktyczna nauka zawodu


Kukraszewski Karol praktyczna nauka zawodu


Kumiszczo Krzysztof praktyczna nauka zawodu


Lange Andrzej przedmioty zawodowe elektryczne


Leśnikowska-Dawidko Emilia doradca zawodowy, przedsiębiorczość


Ładny Jan przedmioty zawodowe mechaniczne


Łapińska Grażyna przedmioty zawodowe elektryczne


Magiera Ada język niemiecki


Miareczko Adam praktyczna nauka zawodu


Modzelewska Paulina bibliotekarz


Mudry Michał praktyczna nauka zawodu


Niska Anna język polski


Ostowska Katarzyna język angielski


Pęgier Monika matematyka, fizyka, przyroda


Piątczak Jerzy wychowanie fizyczne


Pikora Jacek praktyczna nauka zawodu


Piotrowicz Piotr przedmioty zawodowe elektryczne


Piotrowicz Zygmunt praktyczna nauka zawodu


Piwońska – Kosiorek Wanda matematyka


Proniewska – Bombała Iwona matematyka


Przecioska Daniel praktyczna nauka zawodu


Raczyński Sławomir praktyczna nauka zawodu


Rogalewska-Misztel Luiza muzyka


Rudzińska Anna matematyka


Rzewuski Kamil wychowanie fizyczne


Rzodkiewicz Magdalena język angielski


Siudziński Stefan przedmioty zawodowe elektryczne


Sobiech Ryszard praktyczna nauka zawodu


Staniszewska Magdalena matematyka


Stawowa-Świerkowska Maria historia, edukacja dla bezpieczeństwa


Stępniak Wiesław praktyczna nauka zawodu


Szender Dorota pedagog


Szymański Kazimierz przedmioty zawodowe elektryczne


Świerkocka Elżbieta chemia, przyroda, podstawy przedsiębiorczości


Turowski Marcin historia


Urbańska-Gizińska Renata przedmioty zawodowe elektryczne


 Winiarska Katarzyna język niemiecki


Wirchanowicz Agnieszka język polski


Witkiewicz-Bury Olga psycholog, wychowanie fizyczne


Zasadowski Grzegorz wychowanie fizyczne


 Zielińska Ewa język polski


Zielińska Monika język polski, biologia, przyroda


 

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content