Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » 35. ROCZNICA WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

35. ROCZNICA WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

Opublikowano: 15-12-2016

W dniu 15.12.2016r. w bibliotece szkolnej pracownik Instytutu Pamięci Narodowej Delegatura w Olsztynie , p. Dawid Zagził spotkał się z uczniami Zespołu szkół Mechaniczno- Energetycznych. Prelegent odbył wykład pt. „Grudniowy wstał świt, nie wiedział nikt nic… Stan wojenny w Polsce 1981-1983”. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała prowadzącego i obejrzała ciekawą prezentację fotograficzną . Spotkanie koordynowały p. Maria Stawowa-Świerkowska i p. Elżbieta Bohdanowicz.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー