Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » 50 lat minęło….. Spotkanie Absolwentów ZSM-E

50 lat minęło….. Spotkanie Absolwentów ZSM-E

Opublikowano: 26-05-2017

26 maja 2017r. dokładnie w 50. rocznicę matury w restauracji „Krystan” w Olsztynie odbyło się spotkanie pierwszych absolwentów Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie: kurs 1966 i 1967 – bo tak wówczas nazywano dzisiejsze klasy. Na spotkanie przybyło 18 absolwentów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się obecna Dyrektor Szkoły Ewa Kaliszuk oraz jeden z nauczycieli z tamtego okresu – pan Ryszard Lubochoński – nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych. Jednym z uczestników spotkania był także pan Mirosław Zawadzki – absolwent i do niedawna jeszcze nauczyciel przedmiotów zawodowych elektrycznych w ZSM-E. Podczas spotkania absolwenci wspominali czasy szkolne, zajęcia, w których uczestniczyli, a także nauczycieli. Nie zabrakło wzruszeń i śmiechu. Wszyscy panowie jednogłośnie potwierdzili, jak ważną rolę w ich życiu stanowiła wówczas szkoła, jak dużą wiedzę i umiejętności zdobyli w murach szkoły. Wiedzę, która towarzyszy im do dzisiaj i jest przydatna w wielu dziedzinach życia. Dyrektor szkoły pogratulowała zabranym uroczystego spotkania, wspaniałej, trwającej wiele lat integracji i kontaktów przyjacielskich oraz przedstawiła dzisiejsze funkcjonowanie szkoły i plany na przyszłość.

Minutą ciszy uczestnicy spotkania uczcili tych, którzy już odeszli, a pozostali w naszej pamięci.

26 maja 2017r. spotkali się:
Starszy kurs matura 1966 rok: Pióro Bogusław, Panfiłowicz Danek, Głowacki Krzysztof, Matwiejczuk Czesław, Stanek Irek;Młodszy kurs matura 1967 rok: Bednarczyk Tadeusz, Bukowski Jan, Chrzanowski Jerzy, Dryżałowski Andrzej, Kołakowski Leonard, Kuba Bogusław, Kuc Bogdan, Niewiara Wiktor, Stankiewicz Tadeusz, Stocki Kazimierz, Suplewski Renard, Zawadzki Mirosław, Zauczkowski Zdzisław.

Życzymy absolwentom kolejnych wzruszających spotkań i czekamy na kolejne roczniki!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー