Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » 77 rocznica wybuchu II wojny światowej

77 rocznica wybuchu II wojny światowej

Opublikowano: 01-09-2016

1 września 2016 r. w 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej mieszkańcy Olsztyna uczcili ofiary tamtych tragicznych wydarzeń.

W asyście kompanii honorowej Wojska Polskiego złożono kwiaty pod pomnikiem żołnierzy Armii Krajowej. Okolicznościowe przemówienia wygłosili: prezydent miasta Piotr Grzymowicz, wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki i członek zarządu województwa Marcin Kuchciński. Na uroczystości obecny był poczet sztandarowy ZSM-E wraz z opiekunem Zygmuntem Piotrowiczem.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー