Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » 79. rocznica powołania Służby Zwycięstwu Polsce

79. rocznica powołania Służby Zwycięstwu Polsce

Opublikowano: 27-09-2018

27 września 2018 r. poczet sztandarowy Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wraz z opiekunem panem Zygmuntem Piotrowiczem wzięli udział w uroczystości z okazji 79. rocznicy powołania Służby Zwycięstwu Polsce. Wydarzenie to zostało upamiętnione apelem pod pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego. Organizatorem obchodów byli: Niezależny Związek Żołnierzy Armii Krajowej oraz Urząd Miasta Olsztyna.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー