Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » 82 rocznica wybuchu II wojny światowej

82 rocznica wybuchu II wojny światowej

Opublikowano: 01-09-2021

1 września 2021 roku po raz kolejny poczet sztandarowy Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wraz z Panią Wicedyrektor Moniką Pęgier oraz Panem Sławomirem Raczyńskim wziął udział w miejskich uroczystościach związanych z 82 rocznicą wybuchu II wojny światowej.
W obchodach uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej, samorządowcy, służby mundurowe, przedstawiciele środowisk kombatanckich oraz olsztyńskich szkół.
Pod pomnikiem Armii Krajowej odśpiewano hymn narodowy, a po przemówieniach okolicznościowych i modlitwie za poległych żołnierzy złożono kwiaty i zapalono znicze, aby uczcić pamięć o wydarzeniach z 1939 r.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー