Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » 90 lat działalności Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich

90 lat działalności Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich

Opublikowano: 09-12-2016

9 grudnia 2016r. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Zarząd Oddziału w Olsztynie obchodziło 90-lecie swojej działalności. Wśród kadry pedagogicznej Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie znajduje się 13 członków tego stowarzyszenia. Podczas uroczystego spotkania Prezes Zarządu Oddziału pan Stanisław Kowalczuk wręczał zasłużonym członkom stowarzyszenia odznaki honorowe oraz wyróżnienia instytucjom współpracującym z Oddziałem SIMP w Olsztynie. Medal w uznaniu za działalność na rzecz rozwoju kadry technicznej i współpracę ze stowarzyszeniem otrzymał również Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich przyznało szkole również III nagrodę w XXVII edycji „Konkursu na osiągnięcie techniczne roku 2015” za utworzenie pracowni programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC). Autorem osiągnięcia był pan Adam Miareczko. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie SIMP na „Najlepsze osiągnięcie techniczne 2015 roku” w kategorii: prace zgłoszone przez średnie szkoły techniczne za to osiągnięcie przyznała szkole również Komisja Ogólnopolskiego Konkursu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich działająca pod honorowym Patronatem Ministerstwa Rozwoju.
Działalność statutowa stowarzyszenia koncentruje się głównie na pracy z młodzieżą szkolną i studencką, która stanowi najlepszą promocję kadry technicznej i kształcenia zawodowego wśród młodego pokolenia. SIMP organizuje konferencje, szkolenia, wycieczki techniczne i sympozja, skupia w swoich szeregach 290 członków: 178 inżynierów, 59 techników i 53 przedstawicieli innych zawodów. Przy Oddziale SIMP Olsztyn działa 10 kół, w tym trzy koła zakładowe, dwa koła przy Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim, dwa koła w szkołach zawodowych  i trzy koła terenowe. Podczas uroczystości ZSM-E w Olsztynie reprezentowali: dyrektor szkoły pani Ewa Kaliszuk i pan Sławomir Raczyński.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー