Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Akcja “KOMÓRKOMANIA”

Akcja “KOMÓRKOMANIA”

Opublikowano: 26-04-2019

26 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyła się akcja pod tajemniczą nazwą „KOMÓRKOMANIA” zorganizowana we współpracy z Fundacją DKMS. Wbrew pozorom nie ma to nic wspólnego z jakąś modą na nowy model telefonu, ale modą na uratowanie komuś życia za pomocą własnych komórek macierzystych.
Celem akcji przeprowadzonej w naszej szkole była możliwość rejestracji świadomych potencjalnych Dawców szpiku kostnego w ogólnoświatowej bazie współtworzonej przez fundację DKMS. Chęć pomocy jaką wyrazili nasi uczniowie i nauczyciele poprzez udział w tej akcji pokazuje naszą wrażliwość na problemy drugiego człowieka oraz ich pełną świadomość, że mogą uratować życie osobie chorującej na nowotwory krwi.
Akcja nie odbyłaby się dzięki naszym wolontariuszom: Katarzynie Baranowskiej i Konradowi Witkiewiczowi, którzy wzięli udział w przygotowaniu stanowisk i przeprowadzili chętne osoby przez całą procedurę rejestracji. To właśnie często takie młode osoby odgrywają kluczową rolę w misji, jaką pełni fundacja.
Dziękujemy serdecznie Pani Dyrektor za zgodę na nasze działania, wolontariuszom za pomoc i wszystkim, którzy podjęli świadomą decyzję o rejestracji.
Zdrowe osoby pełnoletnie, które chciałyby dołączyć do zaszczytnego grona potencjalnych dawców szpiku kostnego mogą zgłaszać się do 29 maja 2019 r. bezpośrednio do pani Moniki Pęgier. Zaproście kolegów, rodziców, rodzinę – czekamy na Was i na wasz dar życia dla drugiej osoby.
Organizator: Monika Pęgier

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー