Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Akcja Krwiodawstwa

Akcja Krwiodawstwa

Opublikowano: 09-12-2019

9 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyła się już druga w tym roku szkolnym, a w chlubnej historii szkoły 28 Akcja Krwiodawstwa przeprowadzona przez pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Nasi pełnoletni uczniowie wykazali się dużą dojrzałością, oddając ponad 20 jednostek krwi, co oznacza, że do Stacji trafiło ponad 9 litrów tego bezcennego leku. Dziękujemy za ten wspaniały dar życia, który jest bezcenny dla wszystkich, którzy tej krwi potrzebują.

Organizatorki: Monika Pęgier, Katarzyna Ostowska, Regina Dawidczyk.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー