Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Opublikowano: 10-11-2017

10 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie miała miejsce wyjątkowa uroczystość, upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości. W 99 rocznicę niepodległej Rzeczypospolitej młodzież olsztyńskiego „Energetyka” pod kierunkiem p. Beaty Bartoś i p. Magdaleny Kozłowskiej przygotowała uroczysty apel przedstawiający polskie drogi do wolności. Montaż słowno – muzyczny przybliżył historię walki o niepodległość narodu polskiego na przestrzeni dziejów naszego państwa.
W apelu udział wzięli:
p.Adam Miareczko,
Aleksandra Krasnodębska, Wojciech Błaszczyk, Kacper Brzeziński, Sebastian Symonowicz, Szymon Teresiński – uczniowie klasy 3Ea.
Z klasy 1Ebs udział wzięli: Radosław Bartoszek, Jakub Kolberg, Paweł Piechocki, Sebastian Ronowicz, Rafał Olszewski, Jakub Szpojankowski, , Maciej Ziemak, Jakub Liberacki, Jakub Sapiela, Mateusz Pękała.
Ponadto w przygotowanie apelu zaangażowani byli: Patryk Sławiński z klasy 3M, Kilijan Kacper z klasy 2M oraz Dawid Drzewiński z klasy 1Ea.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー