Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Bal studniówkowy 2018

Bal studniówkowy 2018

Opublikowano: 20-01-2018

I znów tradycji stało się zadość. 20 stycznia 2018 roku w restauracji Eranova w Olsztynie, na 103 dni przed Maturą, odbył się kameralny i niezwykle uroczy bal studniówkowy młodzieży Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 4Ea wraz z osobami towarzyszącymi oraz zaproszonymi przez nich nauczycielami.
Wieczór był naprawdę wyjątkowy. Nic dziwnego – planowany był od wielu miesięcy, a od początku nad jego sprawną organizacją czuwali rodzice uczniów – szczególnie pani Ewa Kobus i pani Wioletta Januszko. Część oficjalną przepięknie poprowadzili uczniowie: Łukasz Dziekoński, Jarosław Kuch, Tomasz Pasymowski i Mariusz Pietrzak.
Był to moment refleksji i podziękowań. „Za uśmiech i dobre słowo, zachętę do pracy, gdy nic się nie udawało i pochwałę, gdy wszystko szło dobrze(…)” klasa dziękowała nie tylko pani dyrektor Ewie Kaliszuk i wicedyrektorom – pani Katarzynie Chamerskiej, pani Wandzie Piwońskiej i panu Tomaszowi Końskiemu, lecz również swoim wychowawcom: pierwszej wychowawczyni – pani Annie Struk, która prowadziła klasę w pierwszych dwóch latach nauki oraz obecnemu wychowawcy panu Piotrowi Konarzewskiemu.
Nie zabrakło przemówienia pani dyrektor Ewy Kaliszuk, która życzyła młodzieży nie tylko dobrej zabawy, ale również dobrych wyników na egzaminie maturalnym. Wychowawcy wspominali pracę ze swoimi wychowankami i życzyli im powodzenia w dorosłym życiu. Zwieńczeniem części oficjalnej było wykonanie reprezentacyjnego polskiego tańca narodowego – poloneza, do którego atrakcyjną choreografię zaproponował dyrektor artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Warmia” pan Mariusz Krupiński. Taniec został wykonany perfekcyjnie, a tańczących poprowadziły dwie pierwsze pary: pani dyrektor Ewa Kaliszuk i gospodarz klasy Mariusz Pietrzak oraz pani wicedyrektor Katarzyna Chamerska z wychowawcą klasy panem Piotrem Konarzewskim.
W czasie balu panowała miła atmosfera, wszyscy dobrze się bawili i na pewno „Studniówka 2018” zostanie w pamięci wszystkich jej uczestników jako czas wyjątkowy, do którego miło jest wracać we wspomnieniach.

Obejrzyj zdjęcia w galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/studniowka-2018/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー