Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych

Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych

Opublikowano: 13-03-2018

Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie realizuje wskazane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej kierunki polityki oświatowej – w tym „Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych”. Szkoła dołączyła do projektu „Razem tworzymy lepszy Internet”. W ramach tego projektu 13 marca 2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie z Panią Lidią Cynt, koordynatorem przedsięwzięcia z ramienia Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Wzięli w nim udział uczniowie z klas 3Ea, 3M, 3Eb oraz 4Ea. Tematem spotkania było „Bezpieczeństwo w sieci”. Młodzież dowiedziała się m.in. jak odpowiedzialnie korzystać z mediów społecznościowych, jak chronić swój wizerunek, by nie stać się ofiarą cyberprzestępców.
Spotkanie zorganizowała pani Sylwia Narbut

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー