Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Bezpieczeństwo w sieci

Bezpieczeństwo w sieci

Opublikowano: 20-09-2018

20 września 2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyło się spotkanie uczniów klas I i II technikum z panem Jakubem Pepłońskim – kierownikiem zespołu do spraw współpracy z organami ścigania “Allegro”. Spotkanie odbyło się dzięki współpracy szkoły z Miejską Komendą Policji w Olsztynie w ramach udziału olsztyńskiego “Energetyka” w projekcie “Razem tworzymy lepszy Internet”. Spotkanie miało na celu uczulenie uczniów na problem przestępczości w świecie wirtualnym oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie niesie ze sobą korzystanie z Internetu.
Organizatorem spotkania była Sylwia Narbut.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー