Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna

Biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna

Opublikowano: 02-10-2018

2 października 2018 r. odbyły się biegi przełajowe o Mistrzostwo Olsztyna organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych reprezentowało 16 zawodników, którzy startowali w kategorii “rocznik 1999 i młodsi”.
Nasi reprezentanci uzyskali znakomite wyniki. Krystian Jaśkiewicz z klasy 2 Mm zajął 2 miejsce, ustępując jedynie zawodnikowi AZS Olsztyn. Trzecie miejsce zajął Jakub Kozacki z klasy 1Ea. Wysoko uplasowali się również Jakub Zuśka z klasy 2 Mm – 11 miejsce oraz Jakub Kolberg z klasy 2Ebs – 13 miejsce.
Opiekunem reprezentacji był Jerzy Piątczak.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー