Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu”

Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu”

Opublikowano: 10-11-2017

10 listopada 2017 r. odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie uroczyste wręczenie Certyfikatów „Szkoła Wierna Dziedzictwu”. W ramach pierwszej edycji tego projektu Kapituła Konkursu, powołana przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty, po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonej dokumentacji wytypowała spośród 250 wniosków 86 szkół i placówek do przyznania tego wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znalazł się Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie, wyróżnienie odebrała dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk. Działania zmierzające do ubiegania się o przyznanie Certyfikatu realizowane były w roku szkolnym 2016/2017 przez nauczycieli i uczniów ZSM-E. Za realizację zadań odpowiedzialne były panie: Maria Stawowa – Świerkowska, Wanda Piwońska, Elżbieta Świerkocka i Agnieszka Wirchanowicz. Certyfikat Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Wierna Dziedzictwu” przyznawany jest na okres 3 lat w uznaniu działań podejmowanych przez szkoły i placówki na rzecz kształtowania tożsamości narodowej i upowszechniania wiedzy na temat polskiej historii, a także rozwijania kreatywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i społecznych w aspekcie lokalnym i państwowym.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー