Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Charytatywny kiermasz ciast

Charytatywny kiermasz ciast

Opublikowano: 20-05-2022

20.05.2022r w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast. W akcję włączyli się rodzice, uczniowie, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły. Łącznie zebraliśmy 703 zł. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców Naszych uczniów. To dzięki Wam takie dzieło mogło mieć miejsce.

Zebrane pieniądze zostały przekazane na finansowanie leczenia i rehabilitację dzieci objętych opieką fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, zakup lekarstw, sprzętu medycznego oraz pomoc materialną dla dzieci z ubogich rodzin oraz pokrzywdzonych w wyniku zdarzeń losowych.

 

Organizatorzy:

Samorząd Uczniowski, Regina Dawidczyk, Monika Zielińska, Emilia Leśnikowska- Dawidko, Magdalena Rzodkiewicz, Beata Bartoś, Magdalena Kozłowska

kiermasz kiermasz1 kiermasz2 kiermasz3 kiermasz4 kiermasz5 kiermasz6 kiermasz7 kiermasz8 kiermasz9 kiermasz10

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー