Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Choinka w ZSM-E

Choinka w ZSM-E

Opublikowano: 07-12-2017

W ZSM-E w Olsztynie można poczuć atmosferę zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. 11 grudnia 2017 roku zapaliły się światełka na pięknie przystrojonej choince. W tym roku nasze „Energetyczne” drzewko zostało ufundowane wraz z ozdobami i światełkami przez rodziców ucznia klasy 1Ebs Państwa Sylwię i Jacka Zarzecznych, za co serdecznie dziękujemy. Zawsze możemy liczyć na naszych cudownych rodziców. Dekoracją choinki zajęła się młodzież i pracownicy szkoły. Jej piękny wygląd umila każdą chwilę spędzoną w szkole.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー