Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Czwartki z policyjną profilaktyką

Czwartki z policyjną profilaktyką

Opublikowano: 19-04-2021

W poniedziałek 19.04.2021r. uczniowie klas 2EaG i 2CP wraz z wychowawcami wzięli udział w spotkaniu profilaktyczno-edukacyjnym “Czy ponoszę jakieś konsekwencje…? Odpowiedzialność prawna nieletnich”. Spotkanie odbyło się w ramach „Czwartki z policyjną profilaktyką”, a organizatorem była Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Tematem prelekcji było omówienie odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz konsekwencji płynących z popełnienia czynu zabronionego. W czasie spotkania online słuchacze mieli okazję dowiedzieć się, które czyny karalne są najczęściej popełniane przez nieletnich. Uczniowie zapoznali się również ze znaczeniem terminu demoralizacja oraz jej przejawami. Podczas spotkania prowadząca omówiła kwestię odpowiedzialności i konsekwencji karnej ponoszonej przez osoby nieletnie za dopuszczenie się czynów zabronionych i przestępstw. Podczas spotkania omówione zostały również możliwe środki wychowawcze stosowane przez sąd. Na koniec prowadząca uświadomiła uczestników, że błędy popełnione w wieku młodzieńczym mogą mieć swoje odzwierciedlenie w dorosłym życiu.

Katarzyna Winiarska, Marcin Turowski

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー