Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Czy wiesz, że możesz mówić “nie” zagrożeniom w ruchu drogowym?

Czy wiesz, że możesz mówić “nie” zagrożeniom w ruchu drogowym?

Opublikowano: 02-06-2021

2 czerwca 2021r. uczniowie trzeciej klasy Technikum Mechanicznego i pierwszej klasy Szkoły Branżowej wzięli udział w wydarzeniu online realizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie w ramach projektu pn. „Czy wiesz, że możesz mówić nie…zagrożeniom w ruchu drogowym”.

Podczas spotkania omówione zostały m.in.: uprawnienia do kierowania pojazdami, warunki i kwalifikacje, jakie powinien posiadać kandydat do prawa jazdy, skutki ryzykownych zachowań kierujących pojazdami, w powiązaniu z odpowiedzialnością karną, a także zasady korzystania z hulajnóg elektrycznych, urządzeń transportu osobistego oraz urządzeń wspomagających ruch (zmiany w przepisach ruchu drogowego).


Koordynatorem spotkania była pani Monika Pęgier.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー