Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » „Czytam i znam lektury”

„Czytam i znam lektury”

Opublikowano: 31-03-2018

W marcu 2018r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie został przeprowadzony konkurs skierowany do uczniów klas trzecich „Czytam i znam lektury”. Uczestnicy w ramach działań konkursowych wypełnili test sprawdzający znajomość lektur szkolnych. Najlepszy wynik uzyskał uczeń kl. 3 Eb Michał Marel. Organizatorami przedsięwzięcia byli: p. Regina Dawidczyk, p. Agnieszka Wirchanowicz i p. Piotr Konarzewski. Michał Marel i dziewięciu najlepszych uczestników konkursu zakwalifikowało się do kolejnej inicjatywy „1 z dziesięciu”, która zrealizowana będzie już niebawem i „Energetyku”. Życzymy im powodzenia!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー