Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Czytanie w Energetyku

Czytanie w Energetyku

Opublikowano: 10-11-2017

W październiku i listopadzie 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie miała miejsce akcja propagująca kulturę żywego słowa „Czytanie w Energetyku”, zrealizowana w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

W zamyśle organizatora akcja była nie tylko chęcią promowania czytania jako sposobu na rozwój emocjonalny i intelektualny uczniów, ale również pokazanie, że czytanie ma świetny aspekt społeczny, zbliża ludzi i daje możliwość do celebrowania wspólnych przeżyć. Celem przedsięwzięcia było również umożliwienie uczniom obcowania z aktualną kulturą literacką poprzez zapoznanie z nowym księgozbiorem biblioteki szkolnej, a co za tym idzie – z najnowszymi i najlepszymi propozycjami książkowymi światowej literatury. Poza tym uczniowie otrzymali szansę rozwijania swoich zainteresowań, bowiem księgozbiór formowany był po zasięgnięciu opinii społeczności szkolnej.

Podsumowaniem uczestnictwa uczniów we wspólnej, powszechnej akcji czytelniczej i Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa było stworzenie projektu „Recenzja na piątkę!”. Projekt realizowany był przez uczestników indywidualnie – na lekcjach języka polskiego, godzinach wychowawczych oraz w domu.

Pomysłodawcą i koordynatorem przedsięwzięcia był Piotr Konarzewski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー