Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dni Narodowego Banku Polskiego

Dni Narodowego Banku Polskiego

Opublikowano: 28-04-2022

28 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy 3 MaG wraz z opiekunami (p. M. Świerkowską i p. A. Wirchanowicz) uczestniczyli w wydarzeniu zorganizowanym przez Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela (UNO) z okazji Dni Narodowego Banku Polskiego. Do Parku im. Janusza Kusocińskiego zaproszono zaprzyjaźnione instytucje, które prezentowały swoją działalność. Podchodząc do utworzonych stoisk, można było zapoznać się z ofertami księgarskimi, propozycjami klubów sportowych czy też porozmawiać z przedstawicielami służb mundurowych prezentującymi to, na czym polega ich praca, kto może podjąć taką służbę i jakie warunki ku temu muszą być spełnione. Nasza młodzież aktywnie włączyła się w to wydarzenie, organizując stoisko, przy którym przybyłe na imprezę dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli mogły porozmawiać o prądzie, czym jest, czemu służy i jakie są zagrożenia związane z jego używaniem. Spotkanie uczniów klasy 3 MaG z najmłodszymi było dla nich ciekawym doświadczeniem, mogli poznać siebie w nowej funkcji edukatorów. Z pewnością współpraca z Uniwersytetem Nowoczesnego Obywatela i Narodowym Bankiem Polskim będzie kontynuowana.

uno_nbp uno_nbp1 uno_nbp2 uno_nbp3 uno_nbp4 uno_nbp5 uno_nbp6 uno_nbp7

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー