Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Drugi Dzień Otwarty Szkoły

Drugi Dzień Otwarty Szkoły

Opublikowano: 23-02-2018

23.02.2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się drugi w tym roku szkolnym Dzień Otwarty Szkoły. Szkołę odwiedziła młodzież i opiekunowie z następujących szkół: Gimnazjum nr 4, Szkoła Podstawowa nr 2, Gimnazjum nr 24, Szkoła Podstawowa nr 33 i Szkoła Podstawowa nr 19.

W trakcie spotkania goście mieli okazję zapoznać się z ofertą ZSM-E w Olsztynie na rok szkolny 2018/2019, w tym planowanymi innowacjami pedagogicznymi, wziąć udział w lekcji pokazowej „Zobaczyć prąd”, zapoznać się z możliwościami drukarki 3D i obrabiarki CNC oraz spotkać się z panem Danielem Przecioską, właścicielem firmy Asetech, absolwentem szkoły, który mówił zebranym o walorach zawodów, w jakich kształci olsztyński „Energetyk” i ogromnych możliwościach oraz przewadze konkurencyjnej, jakie dają kończącym naszą szkołę uczniom na rynku pracy.

Ważnym punktem programu Dnia Otwartego było rozstrzygnięcie II edycji konkursu „Specjaliści od maszyn i energii – oczami gimnazjalisty”. Nagrody w konkursie ufundowała firma Asetech ze Szczytna. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Aleksandra Opola Paulina Szczepańska ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Olsztynie (opiekun: pani Adriana Sokół)

II miejsce – Jakub Januszewski i Wiktoria Markowska ze szkoły Podstawowej nr 19 (opiekun: pani Emilia Prosowska)

III miejsce – Aleksandra Zawadzka i Monika Frycz z Gimnazjum nr 24 w Olsztynie (opiekun: pani Ewa Cichocka)

Prace laureatów można oglądać na szkolnym kanale You Tube:
I miejsce: https://www.youtube.com/watch?v=MvNQN4Hsuu4&feature=youtu.be

II miejsce: https://www.youtube.com/watch?v=aXEszCDPJFk

III miejsce: https://www.youtube.com/watch?v=pbNM5AX9rSU

Drugi Dzień Otwarty w ZSM-E w Olsztynie przygotowali: Katarzyna Chamerska, Wanda Piwońska, Sylwia Narbut, Wiesław Stępniak, Tomasz Koński, Kazimierz Szymański, Zygmunt Piotrowicz, Grzegorz Zasadowski i Piotr Konarzewski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー