Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Drugi etap Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Drugi etap Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Opublikowano: 28-02-2018

28 lutego 2018 r. na wydziale Teologii UWM w Olsztynie odbył się drugi etap Olimpiady Wiedzy o Rodzinie (Eliminacje Regionalne).
Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie reprezentowali uczniowie kl.1 Ebs : Radosław Bartoszek i Jakub Kolberg (laureaci etapu szkolnego Olimpiady Wiedzy o Rodzinie) przygotowani przez panie: M. Kozłowską i B. Bartoś.
Eliminacje polegały na zaprezentowaniu swojej pracy ( prezentacja lub film) i udzieleniu odpowiedzi na pytania komisji. Każdy zespół otrzymał nagrody.
Były też atrakcje: wykład ks. dr Z. Kieliszka „Czy człowiek to tylko zwierzę?”, zwiedzanie wystawy „Dzieje Warmii zamknięte w zabytkowych księgach biblioteki Hosianum”, spacer po Wydziale Teologii UWM w towarzystwie studentów oraz występ zespołu muzycznego Soli Deo Gloria WSD Hosianum.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー