Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » DZIEŃ CHŁOPAKA – edukacja i rekreacja

DZIEŃ CHŁOPAKA – edukacja i rekreacja

Opublikowano: 25-09-2020

25 września 2020 r. uczniowie klas 4Mm i 2MaG uczestniczyli w zajęciach o charakterze edukacyjno – sportowo- rekreacyjnym w Lesie Miejskim na specjalistycznej strzelnicy Ligi Obrony Kraju. Atrakcją wyjścia było wspólne ognisko z kiełbaskami oraz konkurs pt. ,,Najlepszy Strzelec’’, którego zwycięzcą został Karol Luśnia z klasy 4Mm.  Uczniowie spotkali się też z pracownikiem Służb Więziennych i uczestniczyli w pogadance: “Wstąp w szeregi służby więziennej”. Wspaniała pogoda, przemiła atmosfera i piękno przyrody warmińskiej to coś, co w uczestnikach wyprawy zostanie na długo. Opiekunkami wyjścia były: p. Maria Świerkowska, p. Agnieszka Wirchanowicz i p. Regina Dawidczyk.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー