Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Dzień Dziecka z Królem Maciusiem I

Dzień Dziecka z Królem Maciusiem I

Opublikowano: 01-06-2017

30 maja 2017r. uczniowie ZSM-E (przedstawiciele klas: 1Eb, 1M i 2oz) pod opieką p. Agnieszki Wirchanowicz i p. Wandy Piwońskiej uczestniczyli w programie edukacyjnym „Dzień Dziecka z Królem Maciusiem I” przy Stadionie Leśnym w Lesie Miejskim. Wydarzenie to zorganizowane było przez Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela, a uczniowie „Energetyka” brali w nim aktywny udział przeprowadzając z przedszkolakami pogadanki na temat bezpiecznego użytkowania urządzeń elektrycznych i bezpiecznego korzystania z Internetu. Przez udział w takich przedsięwzięciach szkoła włącza się w życie społeczności lokalnej i ma swój wkład w jej funkcjonowanie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー