Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Opublikowano: 14-10-2019

14 października 2019 r. w Hotelu Warmińskim w Olsztynie odbyła się oficjalna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem byłych i obecnych pracowników ZSM-E. Rozpoczął ją krótki recital naszego nauczyciela – pana Romana Korzenia. Po części artystycznej nastąpił podniosły moment, w którym Pani Dyrektor Katarzyna Chamerska wyróżniła najlepszych nauczycieli i pracowników szkoły Nagrodą Dyrektora. Miłym, wieńczącym część oficjalną uroczystości akcentem była prezentacja, pokazująca zmiany zachodzące w infrastrukturze Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.

Zajrzyj do szkolnej galerii: https://zsmeolsztyn.pl/galeria/dzien-edukacji-narodowej-14-10-2019/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー