Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Dzień Edukacji Narodowej w ZSM-E

Dzień Edukacji Narodowej w ZSM-E

Opublikowano: 12-10-2018

12 października 2018 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej, polskiego święta oświaty i szkolnictwa wyższego, w restauracji Tiffi Boutique Hotel odbyło się uroczyste spotkanie dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.
Bardzo miłym i niespodziewanym dla zebranych punktem uroczystości był inaugurujący ją program artystyczny przygotowany przez dyrektor szkoły panią Ewę Kaliszuk oraz nauczycieli: panią Hannę Niemirę, pana Wiesława Stępniaka, pana Andrzeja Korzenia i pana Piotra Konarzewskiego. Artyści zaprezentowali się w wybranych standardach muzyki rozrywkowej i poetyckiej, a w finale wykonali przebój zespołu Czerwone Gitary “Płoną góry, płoną lasy”. Występ dostarczył publiczności wielu radości i wzruszeń, stając się okazją do wspólnej zabawy.

Po części artystycznej głos ponownie zabrała pani dyrektor Ewa Kaliszuk, która przypomniała najważniejsze wydarzenia związane ze szkołą i jej działalnością dydaktyczną, opiekuńczą i wychowawczą w roku szkolnym 2017/2018. Z całą pewnością można do nich zaliczyć otrzymanie dwóch certyfikatów: “Szkoła Promująca Niepodległą” i “Szkoła Wierna Dziedzictwu”, sukcesy w konkursach wojewódzkich “Energetyk 2018” i “Mistrz kodowania CNC” oraz znakomite wyniki piłkarzy ręcznych olsztyńskiego “Energetyka”: mistrzostwo Olsztyna i wicemistrzostwo województwa.

Dzień Edukacji Narodowej był również okazją do nagrodzenia najlepszych nauczycieli i pracowników szkoły Nagrodą Dyrektora.

Prezentacja podsumowująca rok szkolny 2017-2018

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/dzien-edukacji-narodowej-12-10-2018/

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー