Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Dzień Inżyniera na UWM

Dzień Inżyniera na UWM

Opublikowano: 08-09-2017

8 września 2017 r. uczniowie klas trzecich technikum w zawodach technik elektryk i technik mechanik ZSM-E w Olsztynie uczestniczyli w zajęciach z okazji Dnia Inżyniera organizowanych przez Wydział Nauk Technicznych UWM w Olsztynie. Uczestnicy mogli obejrzeć sale dydaktyczne i laboratoria, wziąć udział w pokazach oraz wysłuchać wykładów pracowników wydziału. Uczniowie kształcący się w zawodzie technik mechanik wzięli udział w zajęciach „Postęp i rozwój technologii stosowanych w przemyśle” oraz „Zasada działania i sterowanie pracą frezarki CNC”, natomiast technicy elektrycy w ćwiczeniach zatytułowanych „Słońce dla każdego – fotowoltaika” i „Oddziaływanie magnesów z materią”.

Opiekunami byli: Andrzej Lange, Andrzej Siudziński i Wiesław Stępniak

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー