Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Opublikowano: 13-10-2017

W dniu 13 października 2017r. w Zespole Szkół Mechaniczno – Energetycznych uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.
W spektaklu słowno – muzycznym dedykowanym nauczycielom wzięli udział uczniowie z różnych klas: Szymon Rojek (kl. 4Ea), Wiktoria Mrzygłowska (kl. 3Ea), Jakub Szpojankowski i Jakub Zarzeczny (kl. 1 Ebs) oraz Przemysław Mazur i Jakub Zuśka (kl. 1Mm). Na gitarze akustycznej własne kompozycje zaprezentował nauczycielom uczeń klasy 2Ea – Bartosz Kuk. Obsługą techniczną zajął się Patryk Sławiński z klasy 3M.
Po części artystycznej zabrała głos dyrektor szkoły p. Ewa Kaliszuk, która zaprezentoawła uczestnikom uroczystości najważniejsze wydarzenia i działania podejmowane przez nauczycieli w ubiegłym roku szkolnym, co stało się przejrzystym podsumowaniem ubiegłorocznej pracy szkoły.
Dzień Edukacji Narodowej był również okazją do ślubowania uczniów klas pierwszych i to uroczyste wydarzenie zakończyło przeżywanie wyjątkowego święta całej społeczności szkolnej.
Wraz z młodzieżą akademię przygotowały panie: Agnieszka Wirchanowicz, Maria Świerkowska, Elżbieta Świerkocka.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー