Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dzień otwarty – 22.10.2022

Dzień otwarty – 22.10.2022

Opublikowano: 22-10-2022

22 października 2022 r. gościliśmy w Zespole Szkół Mechaniczno Energetycznych w Olsztynie w ramach Dnia Otwartego ponad 100 gości – rodziców i uczniów ostatnich klas szkół podstawowych.
Odwiedzający zapoznali się z ofertą edukacyjną na kolejny rok szkolny. Na chętnych czekają od września 2023 roku miejsca w tak poszukiwanych na rynku pracy zawodach jak: technik elektryk, technik mechanik, technik chłodnictwa i klimatyzacji, mechanik-monter maszyn i urządzeń, ślusarz, operator obrabiarek skrawających, elektryk i elektromechanik.
Nasi goście zobaczyli nowoczesną, niedawno oddaną do użytku infrastrukturę i bazę dydaktyczną warsztatów szkolnych. Odwiedzając kolejne sale dydaktyczne, zapoznawali się ze specyfiką nauki w zawodach w perspektywicznych, prężnie rozwijających się branżach – mechanicznej i elektrycznej.

Dzień Otwarty „Energetyka” przygotowali: Emilia Leśnikowska-Dawidko, Monika Zielińska, Anna Niska, Marcin Banach, Karol Kukraszewski, Wiesław Stępniak, Tomasz Koński, Andrzej Kończyk, Roman Korzeń, Andrzej Lange, Andrzej Siudziński i Piotr Konarzewski.

DO1

smart

DO2

smart

DO3

smart

DO4

smart

DO5

smart

DO6

smart

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー