Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły

Opublikowano: 19-10-2021

19 października 2021 r. gościliśmy w Zespole Szkół Mechaniczno Energetycznych w Olsztynie w ramach Dnia Otwartego ponad 150 uczniów szkół podstawowych.

Odwiedzający zapoznali się z ofertą edukacyjną na kolejny rok szkolny. Na chętnych czekają od września 2022 roku miejsca w tak poszukiwanych na rynku pracy zawodach jak: technik elektryk, technik mechanik, technik chłodnictwa i klimatyzacji, mechanik-monter maszyn i urządzeń, ślusarz, operator obrabiarek skrawających, elektryk i elektromechanik.

Nasi goście zobaczyli nowoczesną, niedawno oddaną do użytku infrastrukturę i bazę dydaktyczną warsztatów szkolnych. Odwiedzając kolejne sale dydaktyczne, zapoznawali się ze specyfiką nauki w zawodach w perspektywicznych, prężnie rozwijających się branżach – mechanicznej i elektrycznej. Prowadzący przybliżyli uczniom tajniki pracy z maszyną CNC i jej komputerowym programowaniem. Rozważali możliwość zobaczenia energii elektrycznej. Pokazywali możliwości lasera. Opowiadali o rozwiązaniach instalacji domowych i przemysłowych, oświetlenia i sterowania maszynami i urządzeniami elektrycznymi.

Wszystko to w przystępny sposób prezentowali nauczyciele ZSM-E przy udziale obecnych uczniów szkoły: Julii Cieślak, Jakuba Siekierskiego, Szymona Ambrochowicza, Marcela Gleszczyńskiego, Sebastiana Ronowicza i Michała Stawskiego.

Dzień Otwarty „Energetyka” przygotowali: Emilia Leśnikowska-Dawidko, Monika Zielińska, Anna Bontal, Wiesław Stępniak, Tomasz Koński, Kazimierz Szymański, Konrad Sitek, Karol Kukraszewski, Roman Korzeń i Piotr Konarzewski.

dzień_otwarty dzień_otwarty dzień_otwarty dzień_otwarty dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

dzień_otwarty

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー