Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Dzień Otwarty UWM

Dzień Otwarty UWM

Opublikowano: 27-03-2019

27 marca 2019 r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięli udział w Dniu Otwartych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Maturzyści mieli okazję uzyskać odpowiedzi na nartujące ich pytania: jak zdać maturę, jaki kierunek studiów wybrać, jak dostać się na studia czy jak wyglądają studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.
Podczas Dnia Otwartych Drzwi eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży przedstawili uczniom jak będzie wyglądał egzamin maturalny z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Zaprezentowana została oferta kształcenia Uniwersytetu oraz kryteria kwalifikacji kandydatów na I rok studiów. Można było obejrzeć prezentacje Samorządu Studenckiego, Wydziałów czy różnych kół naukowych. Na Wydziale Nauk Humanistycznych zobaczyć można było także dodatkowe atrakcje, takie jak: pokaz tańca nowoczesnego, pokaż pierwszej pomocy czy występ chóru. Uczniowie mieli również okazję zwiedzić Wydział Nauk Technicznych oraz uczestniczyć w doświadczeniach przeprowadzanych podczas zajęć laboratoryjnych.
Opiekunowie: Ewa Budzianowska, Katarzyna Ostowska, Małgorzata Bogudał.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー