Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Opublikowano: 19-06-2020

Przypominamy, że egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie odbywał się będzie według harmonogramu Terminy egzaminów zawodowych. Z uwagi na konieczność zachowania reżimu sanitarnego należy mieć przy sobie maseczkę i własne przybory do pisania. Płyn do dezynfekcji znajduje się przy wejściu do budynku szkoły. Na część pisemną egzaminów i praktyczną E.24 wchodzimy od strony boiska szkolnego.

WYTYCZNE_EPKwZ

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content