Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Opublikowano: 19-06-2020

Przypominamy, że egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie odbywał się będzie według harmonogramu Terminy egzaminów zawodowych. Z uwagi na konieczność zachowania reżimu sanitarnego należy mieć przy sobie maseczkę i własne przybory do pisania. Płyn do dezynfekcji znajduje się przy wejściu do budynku szkoły. Na część pisemną egzaminów i praktyczną E.24 wchodzimy od strony boiska szkolnego.

WYTYCZNE_EPKwZ

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー