Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Energetyczny Piknik

Energetyczny Piknik

Opublikowano: 07-06-2017

7 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się „Energetyczny Piknik”. W programie przewidziane były atrakcje – między innymi występ wokalistki Aleksandry Obrębskiej, prześmiewczo – kabaretowe przedstawienie „Randka w ciemno”, przygotowane przez uczniów. „Przez twe oczy zielone”, „Jesteś szalona” – w wykonaniu uczniów szkoły to piknikowe hity. W czasie Energetycznego Pikniku” gośćmi byli przedstawiciele Państwowej Straży Granicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej, którzy zaprezentowali specyfikę i walory wykonywanego zawodu. Spotkanie było bardzo pouczające. Wspaniałe doznania artystyczne możliwe były dzięki występom wokalnym uzdolnionej młodzieży z Olsztyńskiego Pałacu Młodzieży. Ogromnych wrażeń dostarczyła grupa cheerleaderek z zespołu „Soltare”. Z podziwem oglądano pokazy taneczne i akrobatyczne. A na zakończenie…… pyszne kiełbaski z grilla!!! ”Energetyczny Piknik” to czas fantastycznej zabawy i wspaniale spędzonego czasu w szkole. Pomysłodawcami pikniku i jednocześnie organizatorami były: p. Beata Bartoś, p. Magdalena Kozłowska, p. Elżbieta Świerkocka. Uczniowie zaangażowani w przygotowanie pikniku i wstępy artystyczne to:
z klasy 2Ea: Aleksandra Krasnodębska, Wojciech Błaszczyk, Kacper Brzeziński, Szymon Teresiński
z klasy 1M: Konrad Olber, Kacper Kiljan, Karol Kisielak
z klasy 1Eb: Bartosz Krzemiński
z klasy 2M: Patryk Slawiński
z klasy 2Ez: Daria Ryk
z klasy 2Oz: Dariusz Ćwiek

Zobacz zdjęcia w galerii http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/energetyczny-piknik-7-czerwca-2017/

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー